16/11/2017 | Aktualności

Sprawdź folder podsumowujący Igrzysk Wolności 2017!

Drodzy Państwo,

oddajemy w Państwa ręce Folder podsumowujący Igrzyska Wolności 2017 .

Nasz niewielki zespół po raz czwarty udowodnił, że pomimo bardzo ograniczonych zasobów jest w stanie organizować wydarzenie o europejskiej skali i zasięgu, stanowiące jednocześnie świetną ofertę edukacyjną i kulturalną dla mieszkańców Łodzi.

Igrzyska Wolności to spotkanie ludzi ciekawych świata i głodnych nowych idei. To zjazd wybitnych światowych ekspertów oraz intelektualistów i dyskusja o najważniejszych wyzwaniach przed jakimi stoją społeczeństwa Zachodu w XXI wieku. Igrzyska Wolności to interdyscyplinarne, unikalne w skali kraju, wydarzenie którego zasadniczym celem jest kreowanie twórczej przestrzeni spotkania ludzi kultury, biznesu i życia publicznego różnych branż. Tegoroczny temat przewodni wydarzenia był poświęcony wpływowi technologii na społeczeństwo, demokrację czy rynek pracy. Tematyka edycji 2017 wydarzenia związana z nowymi technologiami, zjawiskiem cyfryzacji i ich wpływem na społeczeństwo oraz kulturę była szczególnie bliski Łodzi – miejscu w którym dynamicznie rozwijają się firmy wysokich technologii i innowacyjne start-upy.

Bardzo dziękuję wszystkim partnerom czwartej edycji Igrzysk Wolności oraz każdemu, kto był zaangażowany w ich organizację. Wspólnie budujemy naprawdę wyjątkowe przedsięwzięcie. Już dziś pragnę także zaprosić Państwa do kooperacji i współtworzenia jubileuszowej piątej edycji Igrzysk planowanej na październik 2018. W 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości podejmiemy tematyczną rękawicę: „Bitwy o historię”!

Do zobaczenia wkrótce.

Błażej Lenkowski
Prezes Zarządu Fundacji Liberté!